Kategori arşivi: Aslan Burcu ve Yükselenleri

Yükselen burcu Balık olan Aslan burcunun özellikleri

Normalde hiç bir aslanın yapmayacağı işlere eyvallah diyebilirler, birilerine hizmet etmek, onlara yardım etmek, detay gerektiren işlerle uğraşmak onlar için mutluluk vericidir. onlar kendilerini ifade etmekte böyle işlerden yararlanabilirler. bu kişiler özellikle hizmet sektöründe ara kademelerde detay gerektiren işlerde yaratıcı olabilirler. bu özelliklerini herkesin kullanmak için imkanına sunabilirler. fedakar hassas yetileriyle diğer aslanlardan kolaylıkla ayrılırlar. onları herkese yardım ederken görebiliriz. özellikle bu aslanlar ofis hayatında herkesin işini bitirici, kendine ait yarattıkları becerilerle herkese yardım eden yapılarla ortaya çıkarlar. olmazsa olmaz özellikleri onları iş hayatında bir adım öteye taşıyabilir.

Yükselen burcu Kova olan Aslan burcunun özellikleri

Kendilerini öne çıkarmaktan çok partnerlerini, eşlerini, sevgililerini öne sürmekten hoşlanırlar. onlar için ikili ilişkiler sen-ben ilişkisi birliktelikler çok önemlidir. karşılarında biri olduğunda kendilerini daha rahat hissederler özelliklerini daha rahat ortaya koyarlar. tabii ki yükselenleri kova olduklarından. ani çıkışlar yapabilirler, farklı yapabilirler, başkalarına göre marjinal şeylere adım atmaktan çekinmeyebilirler. aynı zamanda bilgiye açık insanlardır. bilgi toplamak, büyütmek, korumak konusunda yetkindirler. bu bilgileri kolaylıkla karşısındakiyle paylaşırlar. ilişkiler üzerinde onlar için önemli figürler yer alır. kendilerini tarif etmekte karşılarında illa bir ayna olmasını isterler ve karşılarındaki kişiye kendilerinden daha fazla değer verirler.

Yükselen burcu Oğlak olan Aslan burcunun özellikleri

Genel olarak başkalarının kaynakları üzerinde etkin olarak yer alabilirler. özellikle eşinin parası, ortağının parası, birliktelikte elde edilen maddi manevi kazançlar üzerinde etkin rol oynayabilirler. yükselenlerin verdiği etkiyle de bu kazançları oldukça sabitleştirebilecek tutarlı hale getirecek yapı sergilerler. bu kişiler varmak istedikleri hedeflerden kolay kolay ayrılmazlar. onlar için geri dönülen yol, yarım bırakılan iş pek mümkün değildir. başkalarının üzerinde çalışma etkinliği olduğu içinde bu kaynakları rahatlıkla kullanabilirler. bazen soğuk bazen karamsar gibi dursalar da onların yakınlarına girdiğinizde aslında ne kadar yaratıcı pozitif ve canlı olduklarını rahatlıkla görebilirsiniz.

Yükselen burcu Koç olan Aslan burcunun özellikleri

Hem yükselenlerin hem güneş burçlarının verdiği ateşle oldukça girişken, hevesli, cesur, atak, yerinde duramaz bi hale gelirler. bu yüzden risklere açıktır. gereksiz riskler almamalı, sakarlıktan uzak durmalıdır. ama bu ateşli birliktelik onların yaratıcılıklarını, kendilerini ifade etme, insanları organize etme tarzlarını ifade edecektir. kendilerini göstermekten, özellikle eğlenceli alanlarda, sanatsal hobilerden geri kalmayacaklardır. farklılıklarını ortaya koymak için oldukça girişken cesur atak davranıcaklardır. oyuncu yaratıcı sanatsal özellikleriyle ön planda olacaklardır. onları çocuk gibi tanımlayabilirsiniz, çocukça istek ve kaprisleriyle karşılaşabilirsiniz. sakin olmalı onlarla birlikte olmanın keyfini yaşamalısınız.

Yükselen burcu Boğa olan Aslan burcunun özellikleri

Boğanın verdiği etkiylede daha ailelerine, evlerine dönük, huzura güvene önem veren, yaratıcı, sanatsal aslanın verdiği girişimci özelliklerini en çok evlerinde ailelerinde göstermek isterler. yükselenleri boğa olduğu için huzur, güvenlik, maddi anlamdaki koşulların uygun olması onlar için önem taşır. o yüzden de kendi değerlerine, kaynaklarına, hatta aileden kalan mirasları değerlendirmekte iyidirler. organizasyon ve yaratıcı kısımdaki becerilerini işlerinde kariyerlerinde rahatlıkla gösterirler. insanları organize etmekten, ortaklaşa iş yapmaktan hoşlanırlar. böylelikle mutlu, rahat, kendilerinden emin bir şekilde hayatlarına devam ederler.

Yükselen burcu İkizler olan Aslan burcunun özellikleri

İkizlerin verdiği özellikle oldukça iletişime yönük insanlardır. onlar için konuşmak, yazmak, iletişim kurmak, bilgiyi paylaşmak, her konuda herşeyden bilgi edinmek önem taşır. bu bilgileride yakın çevreleriyle, arkadaşlarıyla, dostlarıyla paylaşırlar. gelişmiş yakın çevreleri vardır. sık sık kısayollara gidebilirler, hareketli olabilirler, bu tarz hareketli organizasyonları yapmakta oldukça başarılıdırlar. Arkadaşlarıyla birlikte organize olmakta başarılıdırlar. Bu kişiler bilgi toplama, bilgileri yayma konusunda uzmak oldukları için özellikle iletişim alanında işler yapabilirler. Gazetecilik, basın yayın konuları onlar için oldukça idealdir.

Yükselen burcu Yengeç olan Aslan burcunun özellikleri

Yükselen burçlarının etkisiyle daha subjektif, daha duygusal, daha hassas davranırlar. normalde aslan burçlarını daha aktif, girişken, canlı davrandığını görmemize rağmen yengeçlerin verdiği özellikleri aktif olarak ortaya koyarlar. ancak aslan burçlarının verdiği özellikleri de maddi alanlarda parasal konularda kaynaklarını değerlendirme konusunda aktif olarak kullanırlar. onlar ailelerinden kalan değerleri, kendi maddi kaynaklarını korurlar. en büyük özellikleri beslemek, büyütmek. Domestik tavırlarını ortaya koymaktır. Kadın/Erkek amaç vurgularını gösterirler. Bu kişiler için para kazanmak, değerler, maddi manevi değerler, korumak, kollamak önem kazanır. Bütçelerini düzenlemekte, hesaplarını düzenlemekte oldukça başarılıdırlar. Kazandıkları parayı doğru kaynaklara yatırma konusunda beceriklidirler.

Yükselen burcu Yay olan Aslan burcunun özellikleri

Oldukça ateşli burçlar arasındadır. hem yükselenlerinin hem kendi burçlarının ateş burcu olması sebebiyle oldukça girişken, heyecanlı yapıları ön plana çıkar. bu kişiler yükseleni yay oldukları için oldukça iyimser, heyecanlı, hayata karşı bir macera gözüyle bakan, herşeyi yapmak, deneyimlemek istemek, bilgi dağarcığını arttırmak isteyen kişilerdir. bu yüzden kendilerini geliştirmeye felsefeler üretmeye yakındırlar. herşeyin altında yatan felsefeyi kaynağı anlamak için bu gözle bakarlar. aslan özellikleri de yabancı ülkeler, yabancı kültürler taşıyarak burdan aldığı bilgileri kendileri için kullanabilirler. bu kişiler yabancı kültürlerle ilişkileri iyi olan kişilerdir. aynı zamanda ithalat ihracat gibi konulara yakın olabilirler. dini anlamda bazı şeylerle ilgilenebilirler manevi değerler onlar için önemldir. felsefeler kültürler diller özel ilgi alanlarıdır. aynı zamanda bu kişiler akademik kariyer yapma konusunda oldukça başarılıdırlar. kendilerini geliştirmek için bütün fırsatları oldukça rahat kullanabilirler.

Yükselen burcu Başak olan Aslan burcunun özellikleri

Aslan burçlarının verdiği karizmayı, kendini gösterme özelliklerini, insanları organize etme yeteneklerini pek göstermek istemezler. onlar için karizma, yaratıcılık, canlılıktan çok: bişeyleri yapabilmek, becerikli olabilme, başarılı olabilme, detaylarla uğraşmak öne çıkar. çünkü yükselen başak oldukları için doğal olarak bu alana çekilirler. onların kendilerini rahatça göstericekleri alanları onları daha iyi tanıdıkça, ilgi alanlarına girdikçe öğrenebilirsiniz. onlar için önemli olan dış dünyada kendini göstermek değil, insanlara yararlı olmak, bir ürün sunmak ve bu ürünü mükemmel şekilde ifade etmektir. hizmet içeren konular onlarda özel önem taşır. çalışmak, çalışkan olmak bu kişiler için önemlidir.

Yükselen burcu Terazi olan Aslan burcunun özellikleri

Dengeye uyuma birlikteliğe özel önem verirler. onlar için ilişkiler, arabuluculuk ve birliktelikler önem taşır. en çok arkadaş çevrelerinde gruplarda sosyal alanlarda bu tarz aslanları görürsünüz. yükselen terazinin verdiği estetik, uyum, zerafet sosyal ortamlarda oldukça başarılı bi şekilde ifade ederler. onları bir salon hanımefendisi ya da beyefendisi olarak kolaylıkla tanırsınız. ilişkilerdeki olumu ararken ilişkide bulduğu dengeyle organizasyon yapabilirler. kendi yeteneklerini organizasyonluk güçlerini yaratıcı kapasitelerini arkadaşları arasında ifade ederler. ayrıca iş yerinde elde ettiği gelirleri kullanma konusunda oldukça başarılıdırlar. ilişkiler önem taşıdığı için ilişkilerdeki detaylar ve birliktelikler özel önem taşır.

Yükselen burcu Akrep olan Aslan burcunun özellikleri

Tüm organizasyon yeteneklerini, kendini gösterme, ifade etme yeteneklerini işlerine taşırlar. bu kişiler oldukça sabit kararlı ne istediğini bilen ne sunmak istediğini de bilen insanları kitleleri etkileyen hezimetli kişilerdir. yükseleni akrep olmaları nedeniyle ilk başta kendini çok belli etmek istemeyebilirler ama ister istemez karizmaları kendilerine ilişkin özellikleri onlar fark etmeselerde ön plana çıkacaktır. hatta öyle ki toplumsal alanda yaptıkları işlerde oldukça başarılı olabilirler. iki sabit burcun verdiği özellikle oldukça dinamik, dayanıklı, inatçı, kararlı davranıcaklardır. uzun vadede başarılı olmak için hedeflerine varmak için bu kararlılığı ve azmi kullanabilirler. sanatsal yaratıcı özelliklerini iş alanlarında, kendi mesleklerinde, kariyerlerinde çalışmıyorlarsa; toplumsal alanda rahatlıkla sergileyebilirler.

Yükselen burcu Aslan olan Aslan burcunun özellikleri

Yükseleni ve güneş burcu Aslan olan kişiler, tahmin edeceğiniz gibi Aslan burcunun tüm özelliklerini rahatlıkça gösterirler. Bu kişiler oldukça spontan, kendilerine güvenen, gururlu, kendilerini ortaya koymaktan çekinmeyen insanlardır. Onlar için her şeyin bir kalitesi, özeli güzelliği önemlidir. Sıradan olan şeylerle değil, ihtişamlı olan, içinde kendisine has bir parıltısı olan şeylere doğru çekilirler. Organizasyon yetenekleri oldukça geliştiği için insanları organize etmek, onlarla birlikte olmakta beceriklidirler. Kişiler kendi karizmalarını sergilemekten çekinmezler. Yaratıcı sanatsal tarafları gelişmiştir. Oyunculuk, kişisel anlamda kendilerini ifade edecekleri alanda başarılı olurlar. Doğal olarak etraflarına karizmatik bir aura yağarlar. Hiçbir şeyden korkmaz, cesurca kendilerini göstermekten çekinmezler.