Akrep Burcu 14 Ağustos 2013 Günlük Yorumu

Hürriyet Gazetesi (14 Ağustos 2013) Günlük Burç
Katlanılması zor olaylar, eğer yaşanmasaydı neler olabileceğini sorgulamanız gerçeğinin önüne geçemeyecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Gün içerisinde, sabit fikirli, ısrarcı ya da inatçı kişilerle uğraşılması gerekebilir. Bu esnada sakin olunması, objektif ve tarafsız kalınması, kızgın boğanın karşısına kırmızı kıyafetle çıkan bir matadoru örnek almaktan daha faydalı olacaktır. Karşı çıkmamız durumunda karşı taraf daha da mantıksız ve ölçüsüz davranmaya başlayabilir, sakinliğimizi koruyalım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Soluksuz kalana kadar konuşan kişilerden söz almakta zorlanabilirsiniz. Planlarınızı açıklamanız havayı serinletmek isteyen kişilerin de ihtiyaçlarını karşılamanız anlamına gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçek bir yeniden yapılanma ve şekillenme konusunda yeni adımlar atılabilecek güzel bir haftaya giriyoruz. Yaklaşık bir ay önce ve bir ay süresince tartışılan ve oldukça fazla zaman ve enerji(özellikle ikna, inandırma ya da özenle ifade seçme amaçlı) harcanmış konular gündemde önemli yer alabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

turk.net (14 Ağustos 2013) Günlük Burç Yorumu
İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan yapıyor, az emek harcayan kolaycı biri gibi görünebiliyorsunuz. Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde aranan kişisiniz.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:
Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz. Bugün ufuklarınızı geniş tutmalı ve başkalarının görüşlerine açık olmalısınız. Öğreneceğiniz çok şey olabilir. Aradığınız değişiklikleri yapmak için fazla uğraşmanıza gerek yok. Sezgilerinize daha çok önem vermeniz doğru olacaktır.

Vatan Gazetesi (14 Ağustos 2013) Günlük Burç Yorumu
Mesleki açıdan zorlayıcı ancak yol aldıracak bir iş önünüze gelebilir. Reddetmek ve rutini yürütmek çok rahatlatıcı bir karar olabilir. Ancak mücadele edip prestij ve ödül kazanmak da elinizde. İrade ve karar size ait olacak.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Bugün ileriye dönük planlarınız ve ideallerinize yönelik önemli görüşmeler yapmak için iyi bir gün olabilir. Etkili konuşma tarzınızla ciddiye alınmama şansınız yok. İkna gücünüz de gayet yerinde olacak gibi görünüyor.

Güneş Gazetesi (14 Ağustos 2013) Günlük Burç Yorumu
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.

Para Durumu (14 Ağustos 2013) Günlük Burç Yorumu
Bir araya getirdiğiniz parayı kullanacak yer ararken, kişisel öngörülerinizin yeterli olduğu düşüncesinden sıyrılmalısınız. Birkaç arkadaşınızın sizi etkilemeye yönelik fikirleri yararlı olabilir.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:
Paranın şimdi değil de gelecekte gerekli olacağına inanıyorsunuz. Uzun vadeli planlarınızı göz önüne alarak dikkatli, tutumlu yaşıyorsunuz. Harcamalarınız asgari ölçüde sınırlı.

Aşk Yaşamı (14 Ağustos 2013) Günlük Burç Yorumu
Onu, onunla yaşadıklarınızı bir an önce unutmak istiyorsunuz. Birlikte yaşadıklarınızın tüm ilişkilerinizi, tüm hayatınızı allak, bullak ettiğini düşünüyorsunuz. Yine de hazırlıklı olun, o şu günlerde ansızın karşınıza çıkabilir.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:
Sezgilerinizin çok iyi çalışacağı ve duygusal olarak olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilir ve zevk alacağınız faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Duygusal yaşamınızda sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir. Özellikle sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak ve güzel zaman geçirmek şansınız olacaktır. Sevdiğiniz insanla düşüncelerinizi paylaşacaksınız ve birlikte geleceğinize yönelik kararlar alabilirsiniz. Akşam saatleri ise duygusal bir gerilim yaşamaya açık olacaksınız.

İş Yaşamı (14 Ağustos 2013) Günlük Burç Yorumu
İş yerinizde getireceğiniz öneriler size bazı kolaylıklar sağlayacak. Kendinizi göstermenin keyfini süreceksiniz. Yakında işinizle ilgili bir konum değişikliği içerisinde olabilirsiniz.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:
Başarılı olacaksınız. Yeni atağınızın geleceği parlak görünüyor. Sizin için çok yabancı, değişik bir işe kalkışıyorsunuz ve bir sürü endişeniz var. Ama mevcut işinize bir engel teşkil etmemesi sizi cesaretlendiriyor.

Takvim Gazetesi (14 Ağustos 2013) Günlük Burç Yorumu
Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Bugün, finans konularında gezegenler, sizi olumlu destekliyor. İsteklerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Kartınız Dua… Hayata dair mistik ve anaç duygularla dolu oluşunuz en çok partnerinizi mutlu ediyor. Ona gösterdiğiniz şefkat onu hiç yalnız bırakmayacağınız anlamına geliyor.

Dikkat (14 Ağustos 2013) Günlük Burç Yorumu
Çok yakınınızdaki birinin bazı zaaflarını kendine hayranlık duyarak yaşamasına tepkisiz kalıyorsunuz.. Bu konuda eleştiri zamanlamasını doğru yapmanız gerekiyor.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:
Sizin dışınızdaki bir probleme yoğun çaba harcıyorsunuz. Bu çaba biraz da boşa gibi görünüyor.

Milliyet Gazetesi (14 Ağustos 2013) Günlük Burç Yorumu
Ay burcunuzda iken çok etkileyici görünüyorsunuz. Bu dönem hayatınıza koyduğunuz yeni kurallarla ortaya çıkmaktasınız. Aynı zamanda eskisinden kararlı adımlar atabileceksiniz. Sezgilerinizin öne çıkması ile sizi rahatlatan uğraşlarla ilgilenmeye çalışın. Uzun yolculuklar, sevdiklerinizle paylaşacağınız keyifli zamanlara ihtiyacınız var.

Milliyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Ay burcunuzda sizi bazı konularda harekete geçirmekte. Bilinçli adımlar atabilir, istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Daha çekici olabilirsiniz ancak duygusal açıdan kendinizi ve ilişkilerinizi hırpalayabileceğiniz şartlar da yok değil. Oysaki kariyer hayatınızda daha fazla sorumluluk ve iş ön planda görünüyor. Öncelikleriniz yer değiştirmemeli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>